Прояви Соціальних Ролей різноманітні в залежності від контексту їх застосування. Тому ми підготували кілька курсів, кожен з яких допомагає вирішити окреме завдання.

Соціальні Ролі: моє місце в соціумі

Це вступний курс загальної спрямованості, який знайомить слухачів з різноманіттям Соціальних Ролей, допомагає визначити роль кожного слухача. Залежно від ролі, людина може використовувати ті чи інші підходи до організації свого "соціального атома", щоб досягти найбільш комфортних і ефективних комунікацій, що допомагають в особистісній самореалізації.

Профорієнтація з соціальними ролями

Соціальна Роль - це не професія в загальному розумінні. Однак Роль описує способи взаємодії, які дозволять майбутньому фахівцю легко увійти в роботу. Роль в поєднанні з предметною областю дозволить зрозуміти, як повинна виглядати потрібна професія. Сила підходу в тому, що він дозволяє скоротити багаторічні "пошуки себе" молодої людини.

Перекваліфікація з соціальними ролями

У наш час людство переходить до ідеї і практики безперервного розвитку та вдосконалення кваліфікації кожного співробітника. Світ змінюється дуже швидко, і ми повинні вміти змінюватися настільки ж швидко або навіть швидше. Проте, зміни можливі тільки в тому випадку, якщо ми розуміємо, що в нас залишиться незмінним, оскільки становить нашу суть. Зазвичай ми не змінюємося в наших способах взаємодії дуже сильно. Тому Соціальні Ролі допомагають зрозуміти, як саме зробити наступний крок, щоби придбати і не втратити.

Менеджмент з соціальними ролями

Якщо ви керуєте командою (або команда керує вами), то вам просто необхідно добре розуміти, що саме відбувається навколо вас, і що з цим робити. Соціальні Ролі дозволяють структурувати інформаційні потоки, виділити суть взаємодії між "акторами" і налагодити взаємодію, що прагне до досконалості. Команда, яка побудована за Соціальними Ролями, практично не потребує "притирання" і відразу здатна діяти ефективно.

Сім'я і Соціальні Ролі

Секрет "ідеальної сім'ї" полягає в тому, що цінності подружжя мають бути подібними, а поведінкові моделі - різними. Це дозволяє сім'ї діяти як єдине ціле і в той же час бути здатною вирішувати разом широке коло завдань. Подібності та відмінності народжують магнетичний зв'язок, який на основі легкості і глибини взаємодії подружжя стає основою міцної і багаторічної любові.

Записатися на навчання

Події